Haber

Rıza Çalımbay görevini depremzede Abdullah’a devretti

Sivasspor Teknik Müdürü İste Çalımbay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle görevini depremzede Abdullah Özkan’a devretti.

6 Şubat’ta meydana gelen ve ülkemizi derinden sarsan depremden etkilenen çocuklardan biri de Malatya’da yaşayan 10 yaşındaki Abdullah Özkan oldu. Oturduğu evin ağır hasar görmesi üzerine genç Abdullah ve ailesi, Sivas KYK Binali Yıldırım Yurt Kampüsü’ne yerleştirildi.

Sivasspor Teknik Menajeri İstek Çalımbay, bugünkü antrenmanda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle görevini bir süreliğine Abdullah Özkan’a devretti. Ekiple birlikte antrenman alanına giden Abdullah, oyunculara ısınma hareketleri yaptırdı. Abdullah’a düdük çalan Çalımbay, sık sık Abdullah’a yapması gereken işlerde yardımcı oldu. Antrenman sonrası duygularını dile getiren Abdullah Özkan, “Çok mutlu oldum. Hayalim futbolcularla tanışmaktı, gerçekleşti. Burada çok güzel anılarım oldu. Futbolcularla tanıştım, abilerimi çok sevdim. Çok sevdim. Bana bu fırsatı verdiği için Rıza Çalımbay’a teşekkür ederim.”

Sivasspor İdari Menajeri Kerem Atılmaz da genç Abdullah’a Sivasspor forması hediye etti.

haberdogansehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu